Každá instalace je individuální – kontaktujte nás a my vám nezávazně zpracujeme cenovou nabídku .

Systém od společnosti Jablotron lze postupně rozšiřovat .

Realizace bytu bezdrátovým systémem Jablotron 100 se pohybuje okolo 25000kč s dph

Výběr systému z hlediska instalace se dělí na:

Drátové – metalické (zde je nutný zásah do stavebních materiálů, zasekání vedení či zalištování)

Bezdrátové (komfortní řešení bez nutnosti sekání do omítek, dochází pouze k vyvrtání otvorů pro uchycení jednotlivých komponent. Instalace je rychlá a tudíž i levná v porovnání s drátovou instalací)

Formy elektronického zabezpečení se dělí na:

Prostorová ochrana – Prostorová ochrana je realizována nejčastěji detektory pohybu. Výhodou jsou malé náklady a s několika málo detektory lze zastřežit téměř celý prostor Vašeho objektu.

Plášťová ochrana – Tato ochrana se používá zejména k detekci narušení vnějšího pláště střeženého prostoru jako např. vniknutí do objektu oknem, dveřmi apod. Výhodou je, že k detekci narušeného prostoru dochází okamžitě. Plášťovou ochranu lze využít i pro střežení, kdy je osoba přítomna v objektu (např. v noci).

Pokud máte domácího mazlíčka kočku nebo psa, v tomto případě instalujeme detektory pohybu, které dokáží odlišit malé zvíře od člověka.
Elektronický zabezpečovací systém lze aktivovat a deaktivovat zadáním číselného kódu na klávesnici systému nebo bezkontaktně pomocí RFID čipů či karet, dálkovým ovládáním a nebo pomocí aplikace v chytrém telefonu (Android, IOS).

KAMEROVÝ SYSTÉM – pro nahrávání a vzdálený monitoring

1x NVR rekordér

4x kvalitní kamera Hikvision  (4MPix)

1x HDD 2TB disk

cca 100m kabeláž

Cena za tento set s instalací se pohybuje okolo 25.000,- Kč

Uvedené ceny jsou pouze orientační